3M Speedglas G5-01 maska za zavarivanje sa 3M Adflo G5-01VC sustavom za dovod zraka
Komplet se sastoji od 3M™ Speedglas™ G5-01 kacige za zavarivanje s 3M™ Adflo™ G5-01VC respiratorom te filterom za zavarivanje i potrošnim početnim kompletom 617839.
Dostupno uz narudžbu
Komplet se sastoji od 3M™ Speedglas™ G5-01 kacige za zavarivanje s 3M™ Adflo™ G5-01VC respiratorom te filterom za zavarivanje i potrošnim početnim kompletom 617839. Zaštita za oči, lice i disanje (TH3 – NPF 500) s preklopnim filterom za zavarivanje koji je optimiziran za potrebe teškog zavarivanja, ali se može koristiti za većinu primjena zavarivanja kao i za brušenje.
Komplet nudi najvišu sigurnosnu klasu: EN12941 TH3 – NPF500. Uključuje potrošni početni komplet: 3 različite trake za znojenje, brtvu za lice, ploču za vizir, unutarnje i vanjske zaštitne ploče. Dolazi s velikom torbom za nošenje i pohranom kako bi oprema bila zaštićena i čista kada nije u upotrebi. Veliki, 170 x 104 mm, prozirni zaštitni vizir je zakrivljen s izvrsnim pogledom gore, dolje i periferno. Područje gledanja filtera za zavarivanje 73 x 109 mm. Automatsko uključivanje/isključivanje. Varijabilna tamna nijansa 5, 8-14 i varijabilne boje tamnog stanja (za nijanse 8-14). Bluetooth omogućen s aplikacijom 3M Connected Equipment, korisnici dobivaju pristup dodatnim funkcionalnostima, statistici i dokumentaciji.
|
Air Source
|
PAPR
|
|
Battery Life
|
ADF up to 1500 hours, Turbo: approx. 7-9 hours
|
|
Battery Type
|
ADF: Lithium 3V (CR2450), Turbo: Lithium-ion
|
|
Case Quantity
|
1
|
|
Charging Time
|
Turbo: approx. 4.5 hours
|
|
Dark State
|
Variable Dark Shade 8-14
|
|
Features
|
Flip-up solution, Respiratory Protection
|
|
Filter Type
|
Auto-darkening
|
|
Light State
|
Shade 3
|
|
Product Series
|
G5
|
|
Switching Time (Dark-Light)
|
50-1300 ms
|
|
Switching Time (Light-Dark)
|
0.1 ms @ 23°C
|
|
UV/IR Protection
|
Shade 14 (permanent)
|
|
Welding Filter Model
|
3M™ Speedglas™ Welding Filter G5-01VC
|
|
Welding Process
|
Most types of arc welding, arc detection down to 1 amp TIG, grinding.
|
Brand
|
Speedglas |
|---|---|
Namjena
|
, |
Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.
Povezani proizvodi
3M 2128 P2 R filter (2 FILTERA)
3M 5925 P2 R predfilter (2 FILTERA)
3M™ 6051 A1 filter za organske plinove i pare (2 FILTERA)
3M 6897 zamjenska lastika za pune maske 6000


Recenzije
Još nema recenzija.